odkazy   |   žebříčky   |   historie   |   o sportu   |   kontakt index

Mistrovství Evropy 20.-25.7.2015, Woergl.
29.07.2015 21:31:01
M.Sejpalová (KSB Benátky) úspešne reprezentovala CR v kategorii juniorek B na ME Rakousku v závodech na dráze i na silnici. Nejlepšího umístení dosáhla ve vyrazovacím závode na 10 000m na dráze, kde dojela na velmi pekném 12.míste. Na silnici se ji darilo nejlépe v závodech na 200m - 14.místo a ve vyrazovacím závode na 15 000m - 15.místo. Z ostatních ceských reprezentantu se nejlépe umístil M.Prokop z Náchoda , 6.místo v závode P/E na 10 000m na dráze.
Výsledky na :
World Inline Cup, Ostrava, 20.6.2015
22.06.2015 08:29:55
V závode žen se na cele vytvorila trojice ve složení Juliette Pouydebat (FRA), Alexandra Goss (POL) a Katerina Novotná (CZE-KSB Benátky).V ostrém spurtu byla rychlejší Francouzska, Katerina Novotná si v poklidu dojela pro hezké tretí místo. Petra Vanková (BZK Praha) skoncila na 5.míste.
Závod mužu mel jednoznacný prubeh hned od startu, už v prvním okruhu se utrhla silná skupinka,hlavních favoritu: Bart Swings (BEL), Peter Michael (NZL), Jacob Ulreich (AUT) a Ondrej Suchý (CZE). Swings a Michael svým kolegou z týmu ostatním ujeli a v cíli byl první Michael, ctvrtý skoncil O.Suchý.
Dešt v prubehu celého závodu a následné pády neubrali bruslarum na bojovnosti.
Vysledky Czech Inline Open
14.06.2015 21:38:42
Další velmi uspesny jiz 15.rocnik zavodu Czech Inline Open je za námi. Letosní rocnik byl také opet Mistrovstvim CR na jednotlivých tratích na draze a také jednim ze závodu Východoevropského poharu. Videli jsme spoustu krasnych zavod? a vykonu za krásného po?así a atmosfery. Dekujeme vsem za ú?ast a zde si m?žete prohlednout výsledky.
VÝSLEDKY 15.CZECH INLINE OPEN
CZECH INLINE OPEN 2015 - EAST EUROPEAN CUP
19.05.2015 22:08:27
CZECH INLINE OPEN - Východoevropský pohár blíží. Neváhejte se p?ihlásit za zvýhodn?né startovné, které platí do 30.5. Zde naleznete ROZPIS a PRIHLASOVACI FORMULAR

15th CZECH INLINE OPEN - EAST EUROPEAN CUPs getting closer. Don´t hesitate to enter your skater for lower entry fee which is only valid until May 30. Here you can find the OFFICIAL ANNOUNCEMENT and ENTRY FORM

Výsledky SPRINT CUP
19.05.2015 21:53:01
Krásné pocasí a výborné výkony vsech závodník? z Ceska a Polska. Vsem moc dekujeme a zde jsou výsledky:
VYSLEDKY SPRINT CUP 2015
Ceský pohár v inline pulmaratónu, Praha, 21.9. 2014
22.09.2014 14:13:06
Katerina Novotná zvítezila v posledním závode i v celkovém poradí seriálu ceského poháru v in-line p?lmaratónu 2014. Na Rohanském nábreží dojela ve skupine spolecne s muži, první mezi ženami a osmá v celkovém poradí tohoto závodu. Trat dlouhou 21 km dokoncila v case 36:36,56 min. Marcela Bradová po vítezství v závode žen na 10 km skoncila v pulmaratónu na tretím míste v kategorie Z39. Tretí místo vybojovala na této trati také Michaela Sejpalová v kategorii Z17. A tretí místo obsadil i Radek Fajkus v kategorii H13 v závode na 3km. Byla to další úspešná nedele bruslaru KSB Benátky.

Mistrovství CR v silnicním in-line maratónu, Most 14.9. 2014.
18.09.2014 07:40:00
Katerina Novotná je mistryní ?eské republiky v maratónu, mosteckou tra? zvládla za 1:17,49. Marcela Bradová obsadila 2.místo a Roman Fajkus 7.místo, oba v kategorii masters. Radek Fajkus na trati 12 km skoncil v kategorii junior? B na 3.míst?, celkov? na na 6.míst?. Byla to úsp?šná ned?le brusla?? KSB Benátky.
Mistrovství Evropy 28.7 – 3.8. 2014, Geisingen, GER
04.09.2014 08:17:08
Michaela Sejpalová byla nominována do reprezenta?ního družstva ?R na Mistrovství Evropy v in-line bruslení v kategorii juniorky B. Ú?astnila se závod? na dráze kryté haly v Geisingenu i závod? na silnici, na p?ilehlém okruhu. Mezi "inlajnovými" specialisty se benátecká rychlobrusla?ka neztratila. Nejlepšího výsledku - 14.místo, dosáhla v závod? na 1000m na dráze.

CZECH INLINE OPEN 2014 - Výsledky
29.06.2014 20:56:57
Již 14. ro?ník mezinárodních závod? Czech Inline Open se uskute?nil tento víkend 28.-29.6. 2014 na dráze v Benátkách nad Jizerou. P?edpov?? po?así byla zastrašující, ale nakonec bylo i sluní?ko a vid?li jsme krásné závody za ú?asti závodník? z ?eských, n?meckých, polských a ma?arských klub?. Letos poprvé byl závod také Mistrovstvím ?R na jednotlivé trat?, zatímco Czech Inline Open byl vyhlášen jako víceboj. Výsledky obou závod? naleznete zde: www.speedskating.cz/cio
World Inline Cup, 0strava 21.6.2014
23.06.2014 23:17:02
Kate?ina Novotná (KSB Benátky) skon?ila v Ostrav? na 3.míst? za K.Gross (POL), N.Begg(NZL), když soupe?kám, kterým se necht?lo v posledních kolech moc do st?ídání, podlehla v záv?re?ném spurtu o 0,2 vt. Pr?m?rná rychlost žen 32,37 km/h a ?as 1:02:11,20. Na 33,5 km WIC trati startovala také Milada Došlá (J 17), která ve své kategorii obsadila 2.místo za Estonkou K.Kalev. Ostatní Benátecké dívky se nestartovaly, ú?astnily se ISU kempu v Budapešti. Závod muž? ovládli Francouzi N.Beddiaf a Y.Guyader, za nimi se ztrátou tém?? minutu dojel v O.Suchý (repre.?R). Pr?m?rná rychlost muž? 39,44, a ?as 51:02,34. Na trati 10km zvít?zila v kategorii žen M.Bradová (KSB Benátky) v ?ase 22:17,03 když za vít?zem mužské kategorie zaostala o pouhých 37vt. Druhé místo v kategorii H 13 na trati 3 km obsadil Jakub Hrubeš (KSB Benátky).